MAGIJA BAŁTYKU

 

Na skróty 

 

 

MAGIJA BAŁTYKU

 

Dane kontaktowe 

 

74-405 Sarbinowo Ul .Ku Słońcu 4

 

 

Tel  603-152- 994

 

e-mail  kontakt@magijabaltyku.pl

 

 

MAGIJA BAŁTYKU

 

Nasze zalety  ? 

 

-  5 domków PREMIUM  

-  zaledwie 360 m od morza

-  obiekt dla rodzin z dziećmi 

-  pyszne domowe wyżywienie

-  strefa dla dzieci 

-  strefa dla relaksu 

KONTAKT

 

TEL 603-152-994

LOKALIZACJA

 

SARBINOWO  UL. KU SŁOŃCU 4

                                                       

 

 

 

REGULAMIN

 

1. Regulamin obowiązuje wszystkich gości przebywających na terenie Ośrodka. 

2. O Państwa dobre samopoczucie na miejscu dba Właściciel Ośrodka. Wszelkie uwagi oraz usterki prosimy zgłaszać na bieżąco.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 i kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze przyjazdy czy późniejsze wyjazdy proszę ustalać osobiście.

4. Wynajem dokonywany jest w cyklu tygodniowym lub w terminach innych w miarę wolnych miejsc.

5. Warunkiem pełnej rezerwacji  jest wpłacenie zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu w terminie do 3 dni od czasu zgłoszenia rezerwacji emailowo lub telefonicznie. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwację uznajemy za nieważną.

6. Resztę należności prosimy o uregulowanie w dniu przyjazdu. W momencie odwołania rezerwacji na wcześniej niż 60 dni przed planowanym przyjazdem zadatek przepada, zaś w innym przypadku jest do wykorzystania w ustalonym wolnym okresie.

7. Dla każdego domku przewidziane są dwa miejsca postojowe na terenie Ośrodka. Parking jest ogrodzony, bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel Ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich kosztowności.

8. Cisza nocna na Ośrodku obowiązuje od godziny 22.00 do 7 rano. 

9. Osoby postronne mogą przebywać na terenie Ośrodka do godziny 23.00. Po godzinie 23:00  prosimy o opuszczenie terenu Magiji Bałtyku lub też zgłoszenie się do recepcji.

10. We wszystkich domkach zabrania się palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się tarasie każdego domku.

11. We wszystkich domkach zabrania się smażenia ryb. Prosimy o grillowanie na zewnątrz.

12. Na tarasach zabrania się rozpalania grilla.

13. Właściciel zapewnia w razie chłodniejszych dni własne dostępne grzejniki.

14.  Za rzeczy pozostawione w domkach Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczenia domku.

15. Do Państwa dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci lecz przebywanie na min może odbywać się tylko i wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. 

16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności w związku z pozostawieniem dzieci bez opieki w domkach, na schodach czy górnym tarasie. Zabrania się przebywania dzieci bez opieki we wspomnianych miejscach.

17. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z dostaw prądu czy wody.

18. Bardzo prosimy o czystość i porządek w domku. Wszelkie powstałe uszkodzenia prosimy natychmiast zgłaszać Właścicielowi.

19. Nasi goście ponoszą wszelką odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych domku i obiektu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. W tym celu w dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł na wypadek zaistniałych szkód. Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu i zdania domku.

20. Przekazanie jak i odbiór domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub osoby upoważnionej przez niego.

21. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka traci wpłacone wartości, pokrywa ewentualne straty wyrządzone na terenie Ośrodka i opuszcza obiekt.

22. Uiszczenie zadatku oraz opłaty za pobyt jest równoważne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Magiji Bałtyku.

 

Magda i Tomasz Jabłońscy